מכירה פומבית 424 חלק א'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 3:
PEDRO MOZOS MARTÍNEZ
נמכר ב: €120
עמלת בית המכירות: 23%
Prostíbulo
Herrera de Valdecaña (1915) / Palma de Mallorca (1982)
17 x 12 cm
Acuarela y gouache sobre papel
Firmado en el ángulo superior izquierdo