מכירה פומבית 424 חלק א'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 23:
AGUSTÍN REDONDELA
נמכר ב: €2,200
1,500
עמלת בית המכירות: 23%
Paisaje, 1968.
MADRID (1922) / (2015)
54 x 66 cm
Oleo sobre lienzo
Firmado y fechado en el angulo inferior derecho