מכירה פומבית 424 חלק א'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 38:
EMILIO GRAU SALA
13,000
עמלת בית המכירות: 23%
Paddock, 1960
Barcelona (1911) / París (1975)
54 x 65 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho. Al dorso firmado, titulado y fechado