מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 1:
Escuela española, s.XV. Santa Margarita. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 87 x 21 x 17 cm.
6,500 - €7,500
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד