מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 12:
Escuela italiana, fles. del s.XVIII. Veneciano. Escultura en madera tallada y policromada. 45 x 16 x 16 cm.
1,900 - €2,200
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד