מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 15:
Escuela castellana s.XVIII. Ángel músico. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 56 x 24 x 16 cm.
1,600 - €1,900
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד