מכירה פומבית 297 חלק א' Session 1
Lamas Bolaño
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד

פריט 24:

Escuela flamenca, s.XVI. Taller de Malinas. San Jerónimo. Óleo sobre tabla. 40 x 51 cm. Engatillado.

21,000 - €24,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד