מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 31:
Escuela italiana, fles. del s.XVII. Colón. Óleo sobre tela. 81 x 107 cm. Sin enmarcar. Reentelado. |
3,500 - €4,000
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela italiana, fles. del s.XVII. Colón. Óleo sobre tela. 81 x 107 cm. Sin enmarcar. Reentelado.