מכירה פומבית 297 חלק א'
Session 1
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
21.6.22
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (España), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 46:
350 - €450
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
Escuela española, s.XIX. Bufón. Óleo sobre tela. Fragmento de la obra "Bufón con libros", c.1460 de Diego Velázquez (Sevilla, 1599-Madrid, 1660) conservada en el Museo del Prado de Madrid. 48 x 38 cm.