Auction 12 Part 2
Sep 29, 2020
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
Terms of sale
View demo
LOT 405:
Vaso decorato in policromia, Cina sec.XIX
Sold for: €240
€100 - €150
Auction house commission: 24%