LOT 212:
POT A LAIT Poinçons : A B, 84 Tartou 99 gr. Russie, XVIIIe siècle Молочник Клейма: A B, 84 Тарту 99 гр. Россия ...
more...
|
|
|
Start price:
€
800
Estimated price :
€800 - €1,200
Buyer's Premium: 28%
VAT: 17% On commission only
|