ART RUSSE
Jun 12, 2021
France

LOT 212:

€800 - €1,200
Buyer's Premium: 28%
VAT: 17% On commission only

POT A LAIT Poinçons : A B, 84 Tartou 99 gr. Russie, XVIIIe siècle Молочник Клейма: A B, 84 Тарту 99 гр. Россия, XVIIIй век