פריט 32:
PODESTI Francesco (1800-1895). Portrait en buste du Comte de Chambord (1820-1883). Huile sur toile non signée ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
4,000
הערכה :
€4,000 - €6,000
עמלת בית המכירות: 27%
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
|