18.4.18 (הזמן המקומי שלך)
צרפת

פריט 99:

ICÔNE, RUSSIE, XXe

SIÈCLE

Saints martyrs Gouri, Samon et Aviv.

הערכה:
€200 - €300
מע"מ: 17% על העמלה בלבד
תגיות: חפצי נוי

ICÔNE, RUSSIE, XXe

SIÈCLE

Huile sur bois dans une riza ciselée en argent et vermeil

9 x 7 cm.

Икона, Россия, Мученики Гурий, Самон и Авив; масло на дереве в

серебряной позолоченной ризе