15.6.19 (הזמן המקומי שלך)
צרפת
 14 rue Drouot 75 009 Paris - France

פריט 165:

Deux timbales en argent.
Poinçon ...

הערכה:
€120 - €150
עמלת בית המכירות: 31%
מע"מ: 17% על העמלה בלבד

Deux timbales en argent.
Poinçon d'orfèvre : «HAC». Haut. : 9 cm. Moscou, 1878. Poids : 42,7 gr.

Два стакана.
Москва, 1878 г. Серебро. Клейма: 84 пробы, герб города, 1878;
мастера «HAC». Высота - 9 см.