מכירה פומבית 424 חלק א'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 21:
JUAN ALCALDE
נמכר ב: €2,000
1,500
עמלת בית המכירות: 23%
San Sebastián anclado en el puerto
Madrid (1918) / (2020)
54 x 65 cm
Óleo sobre lienzo
Firmado en el ángulo inferior derecho. Al dorso titulado y con sello de la Galería Benlliure de Madrid