LOT 75:
PATERA CANOSINA
Buyer's Premium: 26%
PATERA CANOSINA
III secolo a.C.
diam. cm 17; alt. cm 3
PROVENIENZA
Collezione privata, Roma.
Note
This lot cannot exit from Italy